Co nas wyróżnia?

W trosce o najwyższe standardy wykonywanych detali działamy zgodnie z normą ISO PN-EN ISO 9001:2015. Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez ponad 30 lat, w połączeniu z najnowszymi technologiami gwarantują najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Nowoczesne technologie

Pracujemy na najlepszych maszynach dostępnych w naszej branży. Ciągle poszukujemy nowych i bardziej efektywnych rozwiązań.

Wysoka jakość produktów

Posiadamy specjalistyczne laboratorium pomiarowe, w których sprawdzamy jakość stworzonych detali dla naszych klientów.

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach dzięki czemu poszerzają swoją wiedzę i efektywniej wykonują swoją pracę. 

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1985 roku. Do 2000 roku działaliśmy pod nazwą „Zakład Produkcyjno-Usługowy Jerzy Droździński”. Pierwsze kroki stawialiśmy w przemyśle samochodowym produkując części do Fiata 126p oraz zestawy naprawcze. W 2000 roku rozszerzyliśmy naszą produkcję i rozpoczęliśmy działalność pod nową nazwą – JURPOL.

Specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach obróbki metali. Pracujemy na najnowszych centrach obróbczych CNC wraz z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Współpracujemy ze znanymi producentami obrabiarek do drewna, samochodów osobowych oraz autobusów.

Close Menu